Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 21.09. 2018
Dnes má svátek Matouš
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Show Česko Slovensko má talent 2015 vystartovala

6. 09. 2015 | Novinky
Pátá řada nejúspěšnější talentové show se začala vysílat 3.9. 2015 . První tři týdny ji budou moct diváci vídat dvakrát týdně, ve čtvrtek a v sobotu, později už jen o sobotních večerech. Do poroty zasedne tradiční kat Jaro Slávik, zpěvačka Lucie Bílá a nově také moderátor minulých řad ČSMT Jakub Prachař. Letošní novinkou je čtvrtý porotce, kterým bude slovenská herečka Diana Mórová. Česko Slovensko má talent 2015 se natáčí pod režijní taktovkou Jeffo Minaříka.

Diváci se mohou rovněž těšit na novou moderátorskou dvojici Junior a Marcel – Milana Juniora Zimnýkovala a Marcela Forgáča. „Ne každý den člověk dostane takovou nabídku, takže z toho mám velkou radost. ČSMT je největší show v rámci toho, co existuje na trhu, a nejúspěšnější v rámci formátů ve světě,“ řekl Zimnýkoval.

Show Česko Slovensko má talent 2015 vystartovalaNa stůl porotců nově přibude zlatý bzučák, který smí porotce využít pouze jednou. Oproti červenému bzučáku, který vystoupení soutěžících zastaví, má ten zlatý úplně opačný význam. Po stisknutí zlatého bzučáku porotce soutěžícího posouvá rovnou do živých přenosů.

Představme si nováčky letošní série Česko Slovensko má talent 2015:


Diana Mórová je dlouholetou tváří TV JOJ. Narodila se v roce 1970 v Bratislavě a vystudovala herectví na VŠMU. Od roku 1992 až dodnes je členkou Slovenského národního divadla. Hrála v oblíbených slovenských seriálech, např. Štúrovci nebo Panelák, a ve filmech Rivers of Babylon, Kuře melancholik, Poločas rozpadu a další. V letech 2008 a 2011 získala diváckou cenu OTO v kategorii nejoblíbenější herečka a v roce 2008 obdržela ocenění Krištáľové krídlo za divadlo. Kromě herectví je známá také z různých zábavných show, např. Hvězdy na ledě, ve kterých obsadila přední příčky. V minulosti dokonce reprezentovala Československo v gymnastice. Je svobodná a má syna Quida. Vzhledem k tomu, že si sama vyzkoušela reality show, může divákům nabídnout jiný úhel pohledu, než jen z pozice porotkyně. Kromě toho je známá svým perfekcionizmem a upřímností, může se tak stát „ženským katem“.

Marcel Forgáč (1971, Kežmarok) moderuje od roku 1994 a nejprve začínal v rádiu. Během 21leté moderátorské praxe se podílel na množství zábavných, sportovních a komerčních akcí. V roce 2002 dokonce moderoval přivítání zlatých slovenských mistrů světa v hokeji a několikrát se také představil v pozici moderátora Miss Universe. Dále patřil k oblíbeným glosátorům z úspěšné Adela show. Je ženatý a má dvě děti.

Milan Junior Zimnýkoval (1978, Snina) odstartoval svou kariéru ve studentském rádiu během vysoké školy v Prešově, kde studoval dějepis a anglický jazyk. Přes různá rádia se dostal až před kameru ve veřejnoprávní televizi. Na TV JOJ začal moderovat v roce 2012 noční show pořadu Hotel Paradise. Je ženatý a má jedno dítě.

Duo Junior a Marcel patří mezi slovenskou moderátorskou špičku. Spolu začali moderovat v roce 2009 Odpolední show a později vytvořili relaci Ranní show s Juniorom a Marcelom. Junior a Marcel jsou také moderátoři druhého nejposlouchanějšího komerčního rádia na Slovensku. Dvojice moderovala i Miss Universe. Oblíbení komici navíc společně moderují zábavný pořad Nikdo není dokonalý.

Premiérové díly Česko Slovensko má talent 2015 vždy ve čtvrtek a v sobotu ve 20.15 na Primě!


Zdroj, foto: Prima
Vendula Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !